Tréninky dospěláků

Jaké kategorie dospělích máme?

V kuželkách máme několik kategorií dospělích.Muži/ženy 24 - 59 let a senioři/seniorky 60 +.

Kdo dospělé trénuje?

Trénují trenéři s dlouholetou praxí,zkušenostmi a trpělivostí.Samozřejmostí je příslušná kvalifikace potřebná k trénování dospělích.

Kdy dospělí trénuje?

  Trénují každé úterý mezi 12 - 15 hod a dále po dětech mezi 17-20 hodinou.Ve čtvrtek mezi 12 -15 a mezi 16 - 20 hodinou.Případné další tréninky jsou na domluvě.Pro členy,kteří pracují na směny je možnost tréninků i v dopoledních hodinách.

Kde trénujeme?

Na moderní čtyřdráhové kuželně v Teplicích na adrese Dr.Vrbenského 3343.

Co potřebuje dítě k trénování a hraní kuželek?

  Trpělivost,chtít se naučit hrát...Dále potřebuje triko,šortky(trenýrky),boty které nedělají šmouhy na linu,ručník,láhev na pití.

Jezdí dospělí na zápasy,turnaje atd?

Ano jezdí v rámci našeho kraje na turnaje,které jsou průměrně jednou za týden v období soutěžního ročníku.Ten zpravidla začíná v září a končí cca v dubnu následujícího roku.

Kolik hraní kuželek stojí?

Každý člen platí příspěvky oddílu kuželek.U dospělích je tato částka stanovena na 300,-kč/měsíc.

Jsou možné nějaké slevy,výhody?

Ano jsou možné slevy z příspěvků.Toto vše se řeší s předsedou oddílu.

Jakým způsobem se mohu přihlásit?

Nejlepší možností je zavolat nebo napsat na kontaktní údaje oddílu(email,telefon na předsedu).Domluvíte si den a čas návštěvy oddílu,můžete se přeptat i na další věci ohledně hraní.Poté se dostavíte na kuželnu,kde se seznámíte s chodem oddílu,dostanete přihlášku  a můžete si vyzkoušet hraní kuželek.Další možností je se zastavit přímo na kuželně v době kdy se trénuje nebo hraje utkání.