Tréninky mládeže

Jaké kategorie mládeže máme?

  V kuželkách máme několik kategorií mládežníků.Jsou to mladší žáci/žákyně 10-12 let,starší žáci/žákyně 13-14 let,dorostenci/dorostenkyně 15-18,junioři/juniorky 19-23 let.

Kdo mládež trénuje?

 Trénují trenéři s dlouholetou praxí,zkušenostmi a trpělivostí.Samozřejmostí je příslušná kvalifikace potřebná k trénování mládeže.

Kdy mládež trénuje?

 Děti trénují každé úterý mezi 15 - 17 hodinou a dále ve čtvrtek mezi 15 -16 hodinou.Případné další tréninky jsou na domluvě.

Kde mládež trénuje?

 Na moderní čtyřdráhové kuželně v Teplicích na adrese Dr.Vrbenského 3343.

Co potřebuje dítě k trénování a hraní kuželek?

  Potřebný věk,trpělivost,chtít se naučit hrát...Dále potřebuje triko,šortky(trenýrky),boty které nedělají šmouhy na linu,ručník,láhev na pití.

Jezdí děti na zápasy,turnaje atd?

 Ano jezdí v rámci našeho kraje na turnaje,které jsou průměrně jednou za měsíc.Dále starší jezdí hrát dorosteneckou ligu v rámci republiky.V rámci kraje je možnost doprovodu rodičů.

Kolik hraní kuželek stojí?

 Každý člen platí příspěvky oddílu kuželek.U dětí  a studentů je tato částka stanovena na 250,-kč/měsíc.

Jsou možné nějaké slevy,výhody?

 Ano jsou možné slevy z příspěvků.Toto vše se řeší s trenéry nebo předsedou oddílu.

Jakým způsobem mohu dítě přihlásit?

 Nejlepší možností je zavolat nebo napsat na kontaktní údaje oddílu(email,telefon na předsedu).Domluvíte si den a čas návštěvy oddílu,můžete se přeptat i na další věci ohledně kroužku.Poté se dostavíte na kuželnu,kde se seznámíte s chodem oddílu,dostanete přihlášku pro dítě a můžete si vyzkoušet hraní kuželek.Další možností je se zastavit přímo na kuželně v době kdy děti trénují.